להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 פרוט פעילויות מרכז "פלד הדרכות" מגזר עסקי

מרכז פלד הדרכות העוסק שנים רבות בתחומי : הדרכת עובדים, פיתוח תוכניות הדרכה ולימודים, העברת הרצאות, הפעלת סדנאות , במגזרים העסקיים, ציבוריים , מערכות חינוכיות, משרד הביטחון ועוד , פועל מתוך ראייה ומחשבה כי כל קבוצה המזמינה פעילות יש לה את הייחודיות שלה והתוכניות צריכות להיות מותאמות לקבוצה, ולא הקבוצה צריכה להתאים את עצמה לפעילות.
לכן, לפני כל תחילת פעילות מתקיים אבחון מעמיק של צוות מרכז "פלד הדרכות" עם הלקוח ונבנת תוכנית פעילות המתאימה את עצמה לקהל היעד.
הפעילויות לוקחות בחשבון את הרכב האוכלוסייה, תחומי העיסוק, נושאים רלוונטים המעסיקים את הארגון, מדידה והערכה של כל פעילות , וההשלכות שיש לפעילות על העבודה בשטח.

כל עובדי מרכז "פלד הדרכות" הינם יועצים ארגוניים מוסמכים בעלי תואר שני ומעלה, חברי איפ"א ( איגוד ישראלי לפיתוח ארגוני ) מתחומי הפסיכולוגיה הארגונית, סוציולוגיה, חינוך, ומנהל.

מנהיגות-  כמעט בכל רגע נתון כל אחד מאיתנו נמצא בתהליך בו הוא מוביל תהליכים, או מובל לקראת ביצוע תהליכים : ניהול בית , הימצאות בעבודה , בילוי עם חברים, ניצול מושכל של זמן פנוי ועוד. ההתנהלות שלנו בחיי היום יום מחייבת אותנו לשאול את עצמנו שאלות רבות כמו :
האם פעלנו כהלכה ? כיצד ניתן לפעול אחרת ? אולי יש מקום לשנות ? שאלות אלו ואחרות מחייבות התבוננות עצמית מעמיקה והתאמה אישית למצב. התאמה נכונה למצב מעידה על מנהיגות נכונה.
הפעילויות שלנו בנושא "מנהיגות עצמית ושל אחרים" מאפשרות כיווני חשיבה לכל אותם סימני שאלה, מסייעות רבות בהובלת תהליכים ברמה האישית , משפחתית, והתוך ארגונית , בסופו של התהליך זוכים המשתתפים בקבלת כלים לבצע מנהיגות נכונה.
אימון אישי וקבוצתי - coaching -  הראייה שלנו בנושא "האימון האישי והקבוצתי" הצבת מראות למאומנים והתאמת תוכנית אימון בהתאם לנקודות החולשה והחוזקה .
אנו מאמינים מאוד בתורתם  של קולי ומיד ( 1972 ) ,
"אני במראה"-   
מי אני ? אני, מה שאני חושב שאחרים חושבים שאני.
אין ספק כי החברה מספקת מראות וע"י בחינה מעמיקה של מה שרואים ומשקפים ניתן לשנות דברים.
צוות המאמנים של מרכז " פלד הדרכות" הינו צוות מיומן מאוד בהצבת מראות למאומנים ומסייע בלהפוך נקודות חולשה לנקודות חוזק.
תקשורת בין אישית-  אחד התחומים הבעייתים ביותר לדעת לתקשר נכון עם הסביבה. השונות הטבעית בין בני אדם, הלגיטימצייה לפלורליזים במשטר דמוקרטי, תפיסות עולם שונות, יוצרות הרבה מאוד קונפליקטים בין בני אדם.
אנו משוכנעים, כי לדעת לתקשר נכון עם הסביבה ניתן ללמד. הכי קל לשבור את הכלים , אך קשה יותר ליצר . הפעילויות שלנו מנסות לבחון באילו מצבים ניתן בכל זאת להגיע למצב בו שני הצדדים יהיו מנצחים ולא צד אחד מנצח והשני מובס.

גיבוש צוות-  האדם הינו יצור חברתי, הפועל בתוך חברה שיש בה מערכות של ערכים, ונורמות.

כל חברה וכל ארגון קובעים את מערכת הערכים , הנורמות, ואת התרבות הארגונית שהם חפצים שתתקיים בחברתם. במרבית המקרים, מטרות הקבוצה מחייבות שיתופי פעולה בין החברים בקבוצה. מחקרים רבים מצביעים על מתאמים ( קורלאצייה ) חיוביים בין : עבודת צוות שיש בה שיתוף פעולה להשגה מוצלחת של המטרות והיעדים של הארגון.

מרכז "פלד הדרכות" מכשיר צוותים לעבודה נכונה בתוך הצוות, ודואג ליצור גיבוש צוות.

כל הפעילויות חווייתיות מאוד, היוצרות תובנות לעבודת צוות נכונה. ניתן לשלב את הפעילויות בהנאות רבות מחוץ לארגון , לינת שטח, לינה בבתי הארחה, ועוד.

ניתן להזמין נושאים נוספים להשתלמויות  ופעילויות חווייתיות כמו : קבלת החלטות, שיפור מיומנויות מכירה, קשרי לקוחות, ניהול זמן, ניהול עצמי ושל אחרים, מוטיבצייה, ועוד ועוד .

ד"ר יוסי פלד
פלד מרכז הדרכות - ד"ר יוסי פלד  מצפה הילה מיקוד24953  טל:04-9571855, 052-2660013, טלפקס: 04-9572386, Email:yossi@ypeled.co.il
בניית אתרים - מועלם גלית